Бердянськ презентує свої історичні скарби

12 Липня 2016 16:54

09_big

В рамках акції «7 чудес України: історичні міста та містечка» 15 липня міська влада представить журналістам та оргкомітету туристичні можливості міста.

Метою презентації є показати, що містечко багате не лише акваторією Бердянського заливу та сучасними санаторіями, а й історичними та мистецькими памятками. Зокрема, в місті функціонує художній музей ім. І.І. Бродського, в якому зберігається колекції картини як українських, так і закордонних митців. Також під час прес-туру буде презентовано музей історії міста та Бердянський державний педагогічний університе, який став alma mater для багатьох науковців, поетів та композиторів.

Нагадаємо, Бердянськ увійшов до 21 фіналіста акції “7 чудес України: історичні міста та містечка”. Історія Бердянська розпочинається у 1824 році, коли генерал-губернатором краю графом Михайлом Воронцовим на Азов була відправлена експедиція. 11 січня 2005 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про оголошення природних територій міста Бердянська Запорізької області курортом державного значення».

Ви дещо не врахували