Стартував новий етап «7 чудес України: малі батьківщини великих українців» — умови конкурсу

1 Жовтня 2019 13:12

30 вересня в пресцентрі «УКРІНФОРМ» відбулась презентація VIетапу всеукраїнської акції «7 чудес України». Засновник акції Микола Томенко зазначив, що цей етап матиме назву «7 чудес України: малі батьківщини великих українців».

“Цей проєкт ми розпочали 12 років тому і провели 5 етапів-акцій. Сьогодні говоримо про чергову акцію. Ідея проєкту “7 чудес України: малі батьківщини великих українців” — це популярна, об’єднуючого характеру версія презентації найвизначніших українців, які зробили найбільший внесок в ідеологію чи світогляд українського світу — розбудови української культури, історії, державності. Ми дамо більше відомостей про цих відомих людей – життя, творчість, сім’я, – створимо позитивну ауру довкола цих людей, затиснутих у лещатах радянської пропаганди”, – сказав Томенко.

Він зазначив, що ідея шостого етапу виникла не випадково. Вона пов’язана з тим, що відповідно до опитування, обізнаність українців щодо життя та діяльності видатних діячів сьогодні є досить незначною. Так третина не можуть сформувати повної картини про внесок в державотворення Івана Мазепи, Михайла Грушевського, Симона Петлюри чи Степана Бандери.

Етапи проведення акції

І етап (жовтень 2019 – 1 березня 2020 року): прийом заявок на участь в акції від представників місцевих громад, громадських організацій, туристичних компаній, вищих навчальних закладів тощо.

* Інформацію з описом історичних, природних, архітектурних об’єктів, пов`язаних з персоналією, та туристичної інфраструктури; фотографіями та відповідними координатами надсилати на електронну адресу організаторів: 7chydesinua@gmail.com

ІІ етап: оголошення Оргкомітетом за участі експертної ради 21 фіналіста акції. Презентації цих об’єктів та прес-тури.

ІІІ етап: підведення підсумків акції за результатами опитування експертів та Інтернет-голосування (50/50). Оголошення переможців акції «7 чудес України: малі батьківщини великих українців».

Після оголошення результатів акції Оргкомітет бере на себе зобов’язання протягом наступного року з метою популяризації фіналістів акції підготувати та випустити про них фільми.

Нагадаємо, що за попередніми етапами акції «7 чудес України» вже відзняті 50 пізнавальних фільмів, які транслюються на телеканалах та які можна переглянути онлайн і завантажити на офіційному сайті акції – 7chudes.in.ua.

Ви дещо не врахували