Біла Церква приймає гостей

24 Серпня 2016 13:20

В рамках акції «7 чудес України: історичні міста та містечка» Голова Оргкомітету акції та засновник Фонду «Рідна країна» Микола Томенко разом з журналістами відвідали місто Біла Церква. Презентація відбулась за підтримки міського голови Генадія Дикого.

Гостям представили найцікавіші та наймальовничіші місцини Білої Церкви. Особливу увагу було приділено дендропарку «Олександрія». Насадження в ньому виконані в цілісному ансамблі в поєднанні творчих сил природи і людини. Створення парку почалося після одруження Ф.К. Браницького на позашлюбній доньці Катерини ІІ Олександрі. Чоловік подарував дружині цілий маєток, який згодом вона перетворила на справжню розкішну європейську садибу.

До сьогодні парк зберіг велику кількість містків, павільйонів та споруд в грецькому стилі.

bomba.vn.ua

bomba.vn.ua

Увагу туристів особливо приверне колонада «Луна». Її особливість полягає в тому, що слово, навіть пошепки вимовлене в одному кінці споруди, без спотворень передається в інший кінець, хоч і відстань між ними становить 34 метри. Таких колонад з унікальними акустичними властивостями в світі існує всього близько 10.

sbmtour.com.ua

sbmtour.com.ua

Цікаво побувати також на Палієвій горі, і не лише тому, що тут тривалий час (1702–1704 рр.) стояв табором один із загонів козацького ватажка Семена Палія і в  глибині гори і досі видно рештки земляних укріплень козаків.

art-line.in.ua

art-line.in.ua

З гори відкривається вражаючий краєвид на річку Рось.

mapio.net

mapio.net

Церква святого Івана Хрестителя приваблює туристів не лише архітектурною красою, а й дивом, яке відбувається всередині.

uk.wikipedia.org

uk.wikipedia.org

Сьогодні у стінах костьолу розташований будинок органної та камерної музики. Там організовують концерти класичної музики, які залучають виконавців та глядачів з різних країн світу. 

oko.kiev.ua

oko.kiev.ua

 

Ви дещо не врахували