Курорт та історія: Сатанів запрошує в гості

12 Вересня 2016 15:04

15 вересня ініціатор акції «7 чудес України:істоичні міста та містечка» Микола Томенко  разом з журналістами за підтримки народного депутата Сергія Мельника відвідають містечко Сатанів.

Гостей планують ознайомити з місцевим курортом, історія якого має незвичайний початок. Існує легенда, що монах-відлюдник лікував хворих мешканців Сатанова та околиць живою водою. Звали монаха Василь, проживав в двух келіях вирубаних у вапняковій скелі. Біля печери монаха і сьогодні б’ють чотири джерела, води яких стікають у Збруч. Називають їх джерелами народної медицини. Воду з одного джерела використовують для промивання хворих очей, з іншого – для лікування нервової системи, захворювань серця. Слава про живу воду передавалася із вуст в уста не одне століття.

uahotels.info

uahotels.info

Також в планах презентації розкрити історичні памятки архітектури, які збереглися до на ших днів, а саме: Сатанівський замок, пам`ятки релігійного та місцевого значення.

incognita.day.kiev.ua

incognita.day.kiev.ua

Нагадаємо, що містечко Сатанів (Хмельницька обл.) увійшло до фіналу акції «7 чудес України:історичні міста та містечка» та на сьогоднішній день набрало більше чотирьох з половиною тисяч голосів.

Ви дещо не врахували