У гості запрошує ідеальне місто Жовква

20 Липня 2016 15:44
about.lviv.ua

about.lviv.ua

На цьому тижні журналісти та оргкомітет акції «7 чудес України: історичні міста та містечка» на чолі з Миколою Томенком відвідають ідеальне місто Ренесансу.

Жовква збудоване за концепцією «ідеальних міст» доби Ренесансу. Суть концепції полягала у створенні збалансованої планувальної структури міста — кожному архітектурному об’єктові відводилося певне розміщення відносно інших.

Під час презентації гостям буде представлений Жовківський замок, де досі функціонує музей-кузня,  Гетьманської зали, відкритий Музей Ідеального міста та виставка «Боротьба за Незалежність триває…».

Також в місті збереглася велика кількість релігійних споруд різних епох та стилів. Зокрема, окрасами міста до сьогодні є Костел св. Лаврентія, Василіанський монастир та церкви Пресвятого Серця Ісусового,  Синагоги, колишнього Домініканського монастиря (тепер церкви св…Йосафата) та церква Пресвятої Трійці, яка входить до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Нагадаємо, що Жовква (Львівщина) увійшло до 21 фіналіста акції “7 чудес України: історичні міста та містечка”.Жовква – маленьке містечко ( 13 тисяч жителів ) в 25 кілометрах від Львова по дорозі на Люблін. За кількістю пам’яток воно мало не на першому місці серед малих міст Львівщини і з 1 червня вже набрало більше трьох з половиною тисяц голосів.

Ви дещо не врахували