В Мінкультури відбулась нарада щодо розвитку національних музеїв та заповідників

25 Січня 2015 22:44
PM963image00423 січня 2015 р. під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра культури України В’ячеслава Кириленка відбулася нарада щодо розвитку національних музеїв та заповідників, у якій  взяли участь понад 40 керівників закладів з усієї України.
В’ячеслав Кириленко закликав музеї та заповідники запровадити європейські підходи в роботі. Насамперед – підвищити культуру обслуговування відвідувачів та розширити перелік платних послуг. Найближчим часом буде розроблено нові критерії оцінки ефективності роботи музеїв та заповідників, які враховуватимуть кількість відвідувачів та проведених екскурсій, якість наукової роботи та обсяги зароблених коштів.
Також Міністр культури поставив завдання організувати спеціальні програми реабілітації та відпочинку для бійців АТО та членів їхніх родин: безкоштовні відвідини музеїв та заповідників, туристичні маршрути містами України та спеціальні екскурсії.
В ході зібрання керівники музеїв та заповідників озвучили найбільш актуальні проблеми галузі. Пропозиції щодо стратегії її розвитку увійдуть в окремий підсумковий документ за результатами наради.

prostir.museum

Ви дещо не врахували