Всеукраїнська акція «7 чудес України: історичні міста та містечка» мандрує до Диканьки

13 Жовтня 2016 17:41

14 жовтня організатор акції «7 чудес України: історичні міста та містечка» Микола Томенко разом із представниками ЗМІ відвідає селище міського типу Диканька та селище Опішню Полтавської області.

Опішню називають столицею українського гончарства. У 1989 році на території села був створений музей-заповідник українського гончарства, серед експонатів якого багато цікавих виробів з кераміки і навіть цілі скульптури, на території діють садиби-музеї гончарних майстрів. А на початку липня щорічно проходить гончарський фестиваль «Зрушення».У місцевих сувенірних крамницях можна придбати продукцію народних умільців.

Диканька матиме можливість продемонструвати та похизуватися  Миколаївською церквою, Картинною галерея ім. М.К.Башкірцевої, Тріумфальною аркою, а також театралізованими виставами за Гоголівськими мотивами.

Нагадаємо, що Диканька увійшла до фіналу акції «7 чудес України: історичні міста та містечка» і вже набрала більше семи з половиною тисяч голосів. Підведення підсумків та оголошення переможців всеукраїнської акції  відбудеться не у вересні, а в День української писемності та мови, 9 листопада.

За матеріалами: Третя Варта

Ви дещо не врахували